20 listopada w środę o godzinie 17.30 odbędą się
zebrania z rodzicami uczennic i uczniów klas I - III, na których zostaną podane propozycje ocen za I semestr,
a także  indywidualne  konsultacje z nauczycielami.

Zebranie Rady Rodziców - g. 18.30 w auli

W dniu  90. urodzin Gdyni – 10 lutego w III LO  odbył się konkurs recytatorski i poezji śpiewanej w ramach międzyszkolnego projektu edukacyjnego ”Gdynia, moje miasto – okno na świat”. Blisko trzydziestu wykonawców z gdyńskich szkół ponadgimnazjalnych recytowało wiersze i śpiewało piosenki związane z Gdynią i morzem. Różnorodność tekstów, wśród których nie brakowało poezji własnego autorstwa, zapewniła widzom całą gamę pozytywnych wrażeń. Reprezentujący naszą szkołę Kacper Sędor z klasy IC zajął II miejsce w kategorii poezji śpiewanej.

Profesjonalne jury doceniło autorski tekst piosenki o Gdyni i pełne zaangażowania wykonanie. Serdecznie gratulujemy!