29 sierpnia (czwartek) zapraszamy na zebranie organizacyjne w auli IX Liceum
godzina 17.00 - dla rodziców uczennic i uczniów kończących gimnazjum
godzina 18.00 - dla rodziców uczennic i uczniów kończących szkołę podstawową

27 sierpnia - 11.00 - spotkanie przewodniczących zespołów przedmiotowych z p. dyrektor
28 sierpnia - 9.00 - spotkanie nauczycieli w zespołach przedmiotowych
28 sierpnia - 11.00 - Rada Pedagogiczna

W dniu  90. urodzin Gdyni – 10 lutego w III LO  odbył się konkurs recytatorski i poezji śpiewanej w ramach międzyszkolnego projektu edukacyjnego ”Gdynia, moje miasto – okno na świat”. Blisko trzydziestu wykonawców z gdyńskich szkół ponadgimnazjalnych recytowało wiersze i śpiewało piosenki związane z Gdynią i morzem. Różnorodność tekstów, wśród których nie brakowało poezji własnego autorstwa, zapewniła widzom całą gamę pozytywnych wrażeń. Reprezentujący naszą szkołę Kacper Sędor z klasy IC zajął II miejsce w kategorii poezji śpiewanej.

Profesjonalne jury doceniło autorski tekst piosenki o Gdyni i pełne zaangażowania wykonanie. Serdecznie gratulujemy!