29 sierpnia (czwartek) zapraszamy na zebranie organizacyjne w auli IX Liceum
godzina 17.00 - dla rodziców uczennic i uczniów kończących gimnazjum
godzina 18.00 - dla rodziców uczennic i uczniów kończących szkołę podstawową

27 sierpnia - 11.00 - spotkanie przewodniczących zespołów przedmiotowych z p. dyrektor
28 sierpnia - 9.00 - spotkanie nauczycieli w zespołach przedmiotowych
28 sierpnia - 11.00 - Rada Pedagogiczna

11 kwietnia 2016r. w Muzeum Miasta Gdyni odbyło się uroczyste podsumowanie Międzyszkolnego Projektu Edukacyjnego "Gdynia moje miasto-okno na świat". Była to już XI edycja tego przedsięwzięcia,które każdego roku cieszy się sporym zainteresowaniem uczniów gdyńskich szkół. Miło nam poinformować, że i w tym roku uczniowie IX Liceum Ogólnokształcacego znaleźli się wśród nagrodzonych. Kacper Sędor z klasy IC w kategorii "Poezja śpiewana" zajął II miejsce piosenką o Gdyni, do której ułożył słowa i skomponował muzykę. Klaudia Sobiechowska również z klasy IC została doceniona jako autorka fotografii ukazującej ulicę Świętojańską nocą i zajęła w tej kategorii III miejsce. Serdecznie gratulujemy.