20 listopada w środę o godzinie 17.30 odbędą się
zebrania z rodzicami uczennic i uczniów klas I - III, na których zostaną podane propozycje ocen za I semestr,
a także  indywidualne  konsultacje z nauczycielami.

Zebranie Rady Rodziców - g. 18.30 w auli

31 maja br. w Chojnicach odbył się Finał Wojewódzki XVI Licealiady Młodzieży Szkolnej w Indywidualnej Lekkiej Atletyce. Do reprezentacji Gdyni zakwalifikowało się czworo naszych uczniów:Patrycja Paszkowska tegoroczna absolwentka w  biegu na  100m i w sztafecie 4x 100m dziewcząt,  Maciej Bielas tegoroczny absolwent w rzucie oszczepem, Roksana Bona z kl. I c w  pchnięciu kulą oraz Marcin Snopek z kl. I c  w pchnięciu kulą.
Patrycja Paszkowska w zespole z gdyniankami zdobyła złoty medal w biegu sztafetowym 4x 100m. Roksana Bona w pchnięciu kulą zajęła IX miejsce, a Marcin Snopek osiągnął życiowy wynik, pchając kulą na odległość 12,90 m i zajmując VII miejsce. Wszystkim uczniom  bardzo gratulujemy.