29 sierpnia (czwartek) zapraszamy na zebranie organizacyjne w auli IX Liceum
godzina 17.00 - dla rodziców uczennic i uczniów kończących gimnazjum
godzina 18.00 - dla rodziców uczennic i uczniów kończących szkołę podstawową

27 sierpnia - 11.00 - spotkanie przewodniczących zespołów przedmiotowych z p. dyrektor
28 sierpnia - 9.00 - spotkanie nauczycieli w zespołach przedmiotowych
28 sierpnia - 11.00 - Rada Pedagogiczna

27 września  w Miejskim Parku Kolibki w Gdyni uczniowie szkół  ponadgimnazjalnych brali udział w Sztafetowych Biegach Przełajowych. IX Liceum reprezentowaly dwie sztafety. Reprezentacja dziewcząt w składzie: Wiktoria Gajtkowska, Dagmara Penkowska, Kamila Dymna, Agnieszka Makowska, Karolina Bieniak, Anna Labudda, Agata Kolatowska, Wiktoria Zduńczyk, Julia Stańczyk, Jagoda Błaszkowska - zajęła  III miejsce.

Reprezentacja chłopców w składzie Jakub Sadło, Konrad Białas, Tomasz Elend, Olaf Stumski, Paweł Rypel, Bartek Sobczak, Damian Romanowski, Krzysztof Grzonkowski, Jakub Skrzypkowski, Maciej Zera -  zajęła II miejsce.

Wszyscy uczniowie zasługują na uznanie  i gratulacje tym bardziej, że jest to wyjątkowy sukces. Nigdy w historii szkoły obie sztafety w jednych zawodach nie stanęły na podium.

Magdalena Tężycka