29 sierpnia (czwartek) zapraszamy na zebranie organizacyjne w auli IX Liceum
godzina 17.00 - dla rodziców uczennic i uczniów kończących gimnazjum
godzina 18.00 - dla rodziców uczennic i uczniów kończących szkołę podstawową

27 sierpnia - 11.00 - spotkanie przewodniczących zespołów przedmiotowych z p. dyrektor
28 sierpnia - 9.00 - spotkanie nauczycieli w zespołach przedmiotowych
28 sierpnia - 11.00 - Rada Pedagogiczna

Dnia 1 marca w sali sportowej CKZiU nr 2 na Obłużu odbyły się Mistrzostwa Gdyni Szkół Ponadgimnazjalnych w Sportach Siłowych. W zawodach tych znakomicie spisali się reprezentanci naszej szkoły zajmując I miejsce i zdobywając tytuł drużynowego Mistrza Gdyni oraz dwa medale w konkurencjach indywidualnych. I tak srebrny medal w dwuboju siłowym wywalczył Marek Kurowski z klasy III F, a brązowy medal w wyciskaniu sztangi w rywalizacji dziewcząt zdobyła jego koleżanka klasowa Weronika Brandys.

Pozostali nasi reprezentanci to: Agnieszka Licau, Sebastian Cierluk i Jan Myszka z kl. III D oraz Damian Charemski z kl. III F i Damian Smakosz z kl. II C. Wszyscy oni, choć nie zajęli medalowych pozycji w swoich konkurencjach, zaprezentowali się bardzo dobrze, a suma zdobytych przez nich punktów pozwoliła nam odnieść tak wielki sukces.

Maciej Ptaszyński