29 sierpnia (czwartek) zapraszamy na zebranie organizacyjne w auli IX Liceum
godzina 17.00 - dla rodziców uczennic i uczniów kończących gimnazjum
godzina 18.00 - dla rodziców uczennic i uczniów kończących szkołę podstawową

27 sierpnia - 11.00 - spotkanie przewodniczących zespołów przedmiotowych z p. dyrektor
28 sierpnia - 9.00 - spotkanie nauczycieli w zespołach przedmiotowych
28 sierpnia - 11.00 - Rada Pedagogiczna

W sobotę 25 marca w bibliotece Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni odbył się finał Miejskiego Konkursu Wiedzy o Gdyni „Gdynia, moje miasto – okno na świat”. Wśród dziesiątki najlepszych, których wiedza i umiejętności pozwoliły na udział w ostatecznej rozgrywce, znaleźli się dwaj uczniowie klas pierwszych naszej szkoły. Zadania były trudne, wymagały  znajomości najróżniejszych faktów dotyczących historycznej i współczesnej Gdyni oraz doskonałej orientacji w życiu miasta. Nasi uczniowie uplasowali się w środku stawki- Filip Wereszczyński z klasy Ic zajął IV miejsce, a Mariusz Lasoń z kl. Ia - VI miejsce. Gratulujemy !

Opiekun Barbara Buller