20 listopada w środę o godzinie 17.30 odbędą się
zebrania z rodzicami uczennic i uczniów klas I - III, na których zostaną podane propozycje ocen za I semestr,
a także  indywidualne  konsultacje z nauczycielami.

Zebranie Rady Rodziców - g. 18.30 w auli

25 września w I ALO po raz pierwszy w historii gdyńskiego sportu szkolnego, odbyły się Mistrzostwa Gdyni szkół ponadgimnazjalnych w badmintonie.
Nasza reprezentacja dziewcząt w składzie : Agata Kolatowska kl.3a, Paulina Kolatowska kl.1e oraz Maja Murawska kl.1d zajęła trzecie miejsce w turnieju !

Męską drużynę tworzyli natomiast: Kacper Polkowski kl.3c, Mikołaj Misztal kl. 2b oraz Bartek Bujak kl. 1d. Chłopcy po doskonałej i zaciętej grze ulegli w finale drużynie gospodarzy i zakończyli turniej na drugim miejscu. Dzięki zdobyciu wicemistrzostwa Gdyni, w dniu 3 października panowie przystąpili do barażowego meczu o wejście do Półfinału Wojewódzkiej Licealiady  z wicemistrzami Gdańska - reprezentacją V LO. Po niezwykle pasjonującej grze, trwającej niemal do ostaniej lotki,  nasza reprezentacja przegrała mecz 3:2.
Obu naszym drużynom serdecznie dziękujemy za wspaniałe emocje sportowe i bardzo dużą wolę walki.
Katarzyna Białkowska