29 sierpnia (czwartek) zapraszamy na zebranie organizacyjne w auli IX Liceum
godzina 17.00 - dla rodziców uczennic i uczniów kończących gimnazjum
godzina 18.00 - dla rodziców uczennic i uczniów kończących szkołę podstawową

27 sierpnia - 11.00 - spotkanie przewodniczących zespołów przedmiotowych z p. dyrektor
28 sierpnia - 9.00 - spotkanie nauczycieli w zespołach przedmiotowych
28 sierpnia - 11.00 - Rada Pedagogiczna

6 października - Park Kolibki - to tu odbywają się dziś Drużynowe Mistrzostwa Gdyni w Biegach Przełajowych. Miejsce znane nam bardzo dobrze - wszakże spędziliśmy tu cały wrzesień na lekcjach wychowania fizycznego. Sześciu zawodników i sześć zawodniczek biegnie nie tylko po swój wynik, ale pracuje również na rezultat szkoły.

Naszą "Dziewiątkę" reprezentowaliw kategorii dziewcząt Wiktoria Birsan 2c, Klaudia Margol 1c, Paulina Lewandowska 2c, Julia Stańczyk 2g, Marta Zagożdżon 1e, Zosia Klemensowska 1b
oraz w kategorii chłopców Konrad Białas 2c, Mateusz Bajkowski, Paweł Szejko Ic, Kuba Pomieczyński 1c, Maciej Zera 2c, Mateusz Pietrzak 2d.
Sukces odniosły obie reprezentacje - chłopcy zostali wicemistrzami Gdyni,  Konrad Białas dodatkowo inywidualnie uplasował się  na drugim miejscu, natomiast dziewczyny zajęły wysokie czwarte miejsce.
Wszyscy zawodnicy zasługują na wielkie słowa pochwały! Było bardzo ambitnie i walecznie! Za Wasze zaangażowanie i determinację dziękujemy.
Katarzyna Białkowska