29 sierpnia (czwartek) zapraszamy na zebranie organizacyjne w auli IX Liceum
godzina 17.00 - dla rodziców uczennic i uczniów kończących gimnazjum
godzina 18.00 - dla rodziców uczennic i uczniów kończących szkołę podstawową

27 sierpnia - 11.00 - spotkanie przewodniczących zespołów przedmiotowych z p. dyrektor
28 sierpnia - 9.00 - spotkanie nauczycieli w zespołach przedmiotowych
28 sierpnia - 11.00 - Rada Pedagogiczna

Dnia 14 grudnia uczniowie klasy II a pojechali do XIV LO w Gdyni na ogłoszenie wyników międzyszkolnego konkursu literacko-historycznego „Stulecie Niepodległej”. Ceremonię rozdania nagród poprzedziła prelekcja, którą poprowadziło dwóch nauczycieli historii oraz profesor z Uniwersytetu Gdańskiego. Uczniowie, po krótkim wprowadzeniu, mogli zadawać pytań i chętnie z tego korzystali, dzięki czemu doszło do interesującej dyskusji.

Następnie miało miejsce ogłoszenie wyników i rozdanie nagród. Pierwsze miejsce w konkursie zajęła Magdalena Górniak z naszej szkoły, drugie Michał Lubiejewski - również z naszej szkoły, a trzecie Jakub Majchrowski, także z IX LO. Tym samym nasza szkoła zajęła w tym konkursie całe podium. Gratulacje!

Michał Lubiejewski, klasa IIa
Opiekun – Maria Banasik