Z wielkim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
Pana Wojciecha Rylskiego
emerytowanego nauczyciela fizyki
pracującego w IX Liceum Ogólnokształcącym w latach 2004-2012.
Wspominamy Go jako dobrego i życzliwego kolegę,
dla którego praca z młodzieżą byłą prawdziwym powołaniem.

Rodzinę i Bliskich prosimy o przyjęcie wyrazów najszczerszego współczucia

Dyrekcja i Rada Pedagogiczna

Dnia 14 grudnia uczniowie klasy II a pojechali do XIV LO w Gdyni na ogłoszenie wyników międzyszkolnego konkursu literacko-historycznego „Stulecie Niepodległej”. Ceremonię rozdania nagród poprzedziła prelekcja, którą poprowadziło dwóch nauczycieli historii oraz profesor z Uniwersytetu Gdańskiego. Uczniowie, po krótkim wprowadzeniu, mogli zadawać pytań i chętnie z tego korzystali, dzięki czemu doszło do interesującej dyskusji.

Następnie miało miejsce ogłoszenie wyników i rozdanie nagród. Pierwsze miejsce w konkursie zajęła Magdalena Górniak z naszej szkoły, drugie Michał Lubiejewski - również z naszej szkoły, a trzecie Jakub Majchrowski, także z IX LO. Tym samym nasza szkoła zajęła w tym konkursie całe podium. Gratulacje!

Michał Lubiejewski, klasa IIa
Opiekun – Maria Banasik