29 sierpnia (czwartek) zapraszamy na zebranie organizacyjne w auli IX Liceum
godzina 17.00 - dla rodziców uczennic i uczniów kończących gimnazjum
godzina 18.00 - dla rodziców uczennic i uczniów kończących szkołę podstawową

27 sierpnia - 11.00 - spotkanie przewodniczących zespołów przedmiotowych z p. dyrektor
28 sierpnia - 9.00 - spotkanie nauczycieli w zespołach przedmiotowych
28 sierpnia - 11.00 - Rada Pedagogiczna

09 i 10 stycznia 2018 r. w Sali widowiskowej „Grom” w Gdyni-Oksywiu  odbyły się eliminacje XVIII Gdyńskiego Przeglądu Jasełek. W kategorii szkół ponadgimnazjalnych zajęliśmy I miejsce za przedstawienie pt.”Idziemy do Betlejem”.

Nagrody indywidualne za grę aktorską otrzymali: Bartłomiej Deklawa i Tomasz Elend z klasy II e. Beata Graban z klasy IIe została wyróżniona jako najlepsza wokalistka całego przeglądu.
12 stycznia odbył się finał tego konkursu, gdzie mogliśmy jeszcze raz zaprezentować nasze jasełka szerokiej publiczności. Muzycznie zostały one opracowane przez Beatę Graban z IIe i Jakuba Wasilewskiego z Ia. Kostiumy wykonała Klaudia Majkowska z IIe.
Opiekunem zespołu jest Pani Jolanta Moszczyńska.