Dnia 7 marca br. reprezentacja lekkoatletów naszej szkoły wystartowała w II rzucie Halowej Licealiady Lekkoatletycznej w Gdyńskim Centru Sportu. Nasi uczniowe w składzie: Aleksandra Trocka, Julia Stańczyk, Marcin Wittbrodt, Marta Zagożdżon, Zofia Klemensowska, Konrad Białas, Paweł Szejko, Marcin Snopek, Jacek Banaś, Filip Śliwiński, Kaja Kołodziejska, Klaudia Margol, Kacper Grubba i Błażej Krause walczyli dzielnie, starając się uzyskać jak najlepszy wynik.

 

Zdecydowanymi faworytami ostatecznie okazali się : Kaja Kołodziejska z kl. II g, która w skoku wzwyż na wysokość 1,35 m zajęła II miejsce,

Konrad Białas z kl. IIc w biegu na 1000 m z czasem 2:57 zajął II miejsce, Marcin Snopek z kl. III c pchnął kulą na odległość 12,66 m i zapewnił sobie srebrny medal oraz Filip Śliwiński z kl. Ic skoczył w dal 5,75 m zajmując III miejsce w finale. Dalsze, również punktowane miejsca zajęli: Julia Stańczyk z kl. II g w biegu sprinterskim na 50 m  z czasem 6:96 wywalczyła VI m oraz Marcin Wittbrodt z kl. Ig rownież w biegu na 50 m  z czasem 6:45 zajął V miejsce oraz Błażej Krause z kl. Ic skacząc wzwyż na wysokość 1,65 m zajął VI m. Zatem 3 srebrne medale i jeden brązowy to ogromny sukces naszch uczniów. Gratulujemy wszystim uczniom za niewątpliwie bardzo udany start i życzymy powodzenia   w kolejnych zmaganiach sportowych. 
Magdalena Tężycka