20 listopada w środę o godzinie 17.30 odbędą się
zebrania z rodzicami uczennic i uczniów klas I - III, na których zostaną podane propozycje ocen za I semestr,
a także  indywidualne  konsultacje z nauczycielami.

Zebranie Rady Rodziców - g. 18.30 w auli

22 marca 2018r. Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Gdyni, przy współudziale Wydziału Edukacji Urzędu Miasta, Zarządu Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Gdyni, przeprowadziła eliminacje powiatowe do XLI Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pod hasłem „Młodzież Zapobiega Pożarom”.

OTWP ma na celu popularyzowanie przepisów i kształtowanie umiejętności w zakresie ochrony ludności, ekologii, ratownictwa i ochrony przeciwpożarowej oraz historii i tradycji ruchu strażackiego. W kategorii wiekowej 17-19 lat zwyciężył uczeń naszej szkoły Kacper Sędor z klasy IIIc i tym samym zapewnił sobie awans do eliminacji wojewódzkich. Gratulujemy!

Małgorzata Turyn