29 sierpnia (czwartek) zapraszamy na zebranie organizacyjne w auli IX Liceum
godzina 17.00 - dla rodziców uczennic i uczniów kończących gimnazjum
godzina 18.00 - dla rodziców uczennic i uczniów kończących szkołę podstawową

27 sierpnia - 11.00 - spotkanie przewodniczących zespołów przedmiotowych z p. dyrektor
28 sierpnia - 9.00 - spotkanie nauczycieli w zespołach przedmiotowych
28 sierpnia - 11.00 - Rada Pedagogiczna

22 marca 2018r. Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Gdyni, przy współudziale Wydziału Edukacji Urzędu Miasta, Zarządu Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Gdyni, przeprowadziła eliminacje powiatowe do XLI Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pod hasłem „Młodzież Zapobiega Pożarom”.

OTWP ma na celu popularyzowanie przepisów i kształtowanie umiejętności w zakresie ochrony ludności, ekologii, ratownictwa i ochrony przeciwpożarowej oraz historii i tradycji ruchu strażackiego. W kategorii wiekowej 17-19 lat zwyciężył uczeń naszej szkoły Kacper Sędor z klasy IIIc i tym samym zapewnił sobie awans do eliminacji wojewódzkich. Gratulujemy!

Małgorzata Turyn