29 sierpnia (czwartek) zapraszamy na zebranie organizacyjne w auli IX Liceum
godzina 17.00 - dla rodziców uczennic i uczniów kończących gimnazjum
godzina 18.00 - dla rodziców uczennic i uczniów kończących szkołę podstawową

27 sierpnia - 11.00 - spotkanie przewodniczących zespołów przedmiotowych z p. dyrektor
28 sierpnia - 9.00 - spotkanie nauczycieli w zespołach przedmiotowych
28 sierpnia - 11.00 - Rada Pedagogiczna

Gratulacje. Kamila Pierzga z klasy IId 19 kwietnia jako jedyna uczennica ze wszystkich szkół ponadgimnazjalnych z Gdyni i jednocześnie najlepsza z 48 uczniów i uczennic z całej Polski godnie brała udział w finałe ogólnopolskiego konkursu o prawie pracy i bhp pt. Poznaj swoje prawa w pracy. Konkurs miał miejsce w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie, a organizatorem była Państwowa Inspekcja Pracy.

Nasze liceum bierze udział w projekcie edukacyjnym Kultura Bezpieczeństwa realizowane przez panie Małgorzatę Turyn i Dorotę Twarowską. Jeszcze raz bardzo Kamili gratulujemy, pamiętając, że w zeszłym roku zajęła 1miejsce w wojewodztwie pomorskim, a w tym roku 3.

Julia Niesyn

Brawo!