29 sierpnia (czwartek) zapraszamy na zebranie organizacyjne w auli IX Liceum
godzina 17.00 - dla rodziców uczennic i uczniów kończących gimnazjum
godzina 18.00 - dla rodziców uczennic i uczniów kończących szkołę podstawową

 

27 sierpnia - 11.00 - spotkanie przewodniczących zespołów przedmiotowych z p. dyrektor
28 sierpnia - 9.00 - spotkanie nauczycieli w zespołach przedmiotowych
28 sierpnia - 11.00 - Rada Pedagogiczna

6.12 2018r. w ZSCHi E odbyły się XVIII Mistrzostwa Gdyni szkół ponadgimnazjalnych w siłowanie na rękę. Nasi uczniowie wywalczyli w nich dwa brązowe medale ...
 
 
a drużynowo uplasowali się na VII  miejscu na XIV startujących szkół. Trzecie miejsca w swojej kategorii wagowej zajęli Maja Murawska i Konrad Białas. Punkty dla naszej szkoły zdobyli wszyscy reprezentujący nas uczniowie. Byli to : Paulina Błażyńska, Paulina Makurat, Marcin Wittbrot, Krzysztof Karsznia, Łukasz Włodarczyk i Michał Molenda. Dziekujemy im za walkę i godne reprezentowanie barw naszego liceum.