20 listopada w środę o godzinie 17.30 odbędą się 
zebrania z rodzicami uczennic i uczniów klas I - III, na których zostaną podane propozycje ocen za I semestr,
a także  indywidualne  konsultacje z nauczycielami.

 

Zebranie Rady Rodziców - g. 18.30 w auli

 

6.12 2018r. w ZSCHi E odbyły się XVIII Mistrzostwa Gdyni szkół ponadgimnazjalnych w siłowanie na rękę. Nasi uczniowie wywalczyli w nich dwa brązowe medale ...
 
 
a drużynowo uplasowali się na VII  miejscu na XIV startujących szkół. Trzecie miejsca w swojej kategorii wagowej zajęli Maja Murawska i Konrad Białas. Punkty dla naszej szkoły zdobyli wszyscy reprezentujący nas uczniowie. Byli to : Paulina Błażyńska, Paulina Makurat, Marcin Wittbrot, Krzysztof Karsznia, Łukasz Włodarczyk i Michał Molenda. Dziekujemy im za walkę i godne reprezentowanie barw naszego liceum.