20 listopada w środę o godzinie 17.30 odbędą się
zebrania z rodzicami uczennic i uczniów klas I - III, na których zostaną podane propozycje ocen za I semestr,
a także  indywidualne  konsultacje z nauczycielami.

Zebranie Rady Rodziców - g. 18.30 w auli

Porozumienie o Współpracy,

to dokument, mający duże znaczenie dla przyszłości edukacji naszych uczniów w dwudziestym roku istnienia Liceum, który został podpisany 28 marca 2011 r. przez Rektora – Komendanta Akademii Marynarki Wojennej im. Bohaterów Westerplatte w Gdyni dr inż. Czesława Dyrcza i dyrektora IX Liceum Ogólnokształcącego im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Gdyni p. Alinę Mroczkowską.

11 czerwca 2019r. w siedzibie naszej szkoły podpisano porozumienie między Wyższą Szkołą Administracji i Biznesu im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Gdyni a IX Liceum Ogólnokształcącym im. Marszałka Józefa Piłsudskiego o rozszerzeniu współpracy w obszarze edukacji prawnej. Strony reprezentowane były przez  Dziekana Wydziału Prawa i Administracji dra Pawła Chyca  oraz Dyrektor IX LO Wiesławę Krysztofowicz.

www.wsaib.pl

W roku szkolnym 2016/2017 nasza szkoła zawarła umowę o współpracy naukowej z Uniwersytetem Gdańskim. Dzięki temu, młodzież korzysta od ubiegłego roku z możliwości udziału w warsztatach, spotkaniach i wykładach prowadzonych przez pracowników gdańskiej uczelni. W bieżącym roku szkolnym, młodzież uczęszczająca na przedmiot filozofia w wymiarze rozszerzonym, weźmie udział w projekcie W szkole Sokratesa.