29 sierpnia (czwartek) zapraszamy na zebranie organizacyjne w auli IX Liceum
godzina 17.00 - dla rodziców uczennic i uczniów kończących gimnazjum
godzina 18.00 - dla rodziców uczennic i uczniów kończących szkołę podstawową

27 sierpnia - 11.00 - spotkanie przewodniczących zespołów przedmiotowych z p. dyrektor
28 sierpnia - 9.00 - spotkanie nauczycieli w zespołach przedmiotowych
28 sierpnia - 11.00 - Rada Pedagogiczna

W roku szkolnym 2016/2017 nasza szkoła zawarła umowę o współpracy naukowej z Uniwersytetem Gdańskim. Dzięki temu, młodzież korzysta od ubiegłego roku z możliwości udziału w warsztatach, spotkaniach i wykładach prowadzonych przez pracowników gdańskiej uczelni. W bieżącym roku szkolnym, młodzież uczęszczająca na przedmiot filozofia w wymiarze rozszerzonym, weźmie udział w projekcie W szkole Sokratesa.
Najbliższe spotkanie już 26 września od godziny 14:15 w siedzibie VI LO w Gdyni. Zajęcia na temat nauczania sofistów (14:15 – 15:45) oraz podstaw logiki (16:00 – 17:30) poprowadzi Pani mgr Krystyna Bembennek.
Osoby, które chciałaby dołączyć do projektu, mogą skontaktować się w tej sprawie z Marią Łojek-Kurzętkowską, nauczycielką filozofii.