Adam Labuhn stypendystą Prezesa Rady Ministrów!

Adam Labuhn uczeń klasy IIA naszego liceum, Przewodniczący Samorządu Uczniowskiego otrzymał Stypendium Prezesa Rady Ministrów na rok szkolny 2014/2015. 25 listopada br. Wojewoda Pomorski pan Ryszard Stachurski w asyście Pomorskiej Kurator Oświaty pani Elżbiety Wasilenko, wręczył uczniom pomorskich szkół Stypendium Prezesa Rady Ministrów na rok szkolny 2014/2015. Wśrod wyróżnionych tą zaszczytną nagrodą znalazł się także Adam Labuhn, który w uroczystości uczestniczył wraz z dyrektor panią Wiesławą Krysztofowicz.

"Jest to dla mnie ogromne wyróżnienie, powód do satysfakcji, ale przede wszystkim wielka motywacja do dalszej nauki i działalności społecznej. Bardzo dziękuję wszystkim tym otaczającym mnie osobom, które także przyczyniły się do tego sukcesu, bo to Wy dajecie mi energię do pracy. Dziękuje dyrekcji i nauczycielom."- mówi Adam Labuhn.

stypa

CIMG4555