Osiągnięcia uczniów w projekcie "Młodzi Gdynianie Żołnierzom Wyklętym"

W piątek 27.02.2015r. w Zespole Szkół Administracyjno-Ekonomicznych nastąpiło podsumowanie międzyszkolnego projektu - "Młodzi Gdynianie Żołnierzom Wyklętym". Konkurs obejmował 8 kategorii: wiedzy o Żołnierzach Wyklętych, na audycję radiową, na album, na prezentację multimedialną, na grafikę komputerową, na esej, oratorski i plastyczny.
Uczniowie naszego Liceum mocno zaakcentowali swoją obecność w/w projekcie zajmując czołowe lokaty w 3 kategoriach. W konkursie wiedzy o żołnierzach Wyklętych 2 miejsce zespołowo zajęli: Michał Szprengier (kl. 1a), Joanna Szemberska (kl. 1a) i Patryk Sochacki (kl. 1c). W konkursie plastycznym 2 miejsce zajęła Anna Głodowska (kl. 1a) a w konkursie oratorskim na 1 miejscu uplasował się Damian Szulc (kl. 2e).

Logo1

proj edu luneta 4