Szkoła i Adam Labuhn odznaczeni pierścieniem "Gdyńskich Zaślubin Polski z Morzem"

30 marca 2015 r. w rocznicę tragicznie zamordowanego generała Mariusza Zaruskiego, delagacja uczniów naszej szkoły- Martyna Kondrat III A, Patryk Synakowski I C i Adam Labuhn II A, pod opieką Pana Daniela Czecha, złożyła kwiaty pod tablicą Harcerskiego Kręgu Morskiego umieszczoną w kościele morskim "Stella Maris" w Gdyni.W czasie uroczystości Polskie Towarzystwo Nautologiczne przyznało naszej szkole Pierścień "Gdyńskich Zaślubin Polski z Morzem",...

jako wyraz uznania w krzewieniu postaw patriotycznych wśród młodzieży.

Odznaczony został także Przewodniczący Samorządu Uczniowskiego Adam Labuhn z klasy II A, który otrzymał osobiście Pierścień nr XX "Gdyńskich Zaślubin Polski z Morzem" w dowodzie uznania zasług w działalności publicznej. Gratulujemy!

pierscien

pierscien1

 

 

 

Logo1

proj edu luneta 4

Wydarzenia

Sport

Biblioteka

Dkf

Radio Dziewiatka

Caritas

ZajeciaPoz

Espanol

poliglot

Wym

Wsp

GSF

Przydatnelinki

Zamowienia publiczne

Bip

25 lat IX LO w Gdyni

Fundacja Gospodarcza