Nasi uczniowie wśród nagrodzonych w międzyszkolnym konkursie "Gdynia moje miasto-okno na świat"

11 kwietnia 2016r. w Muzeum Miasta Gdyni odbyło się uroczyste podsumowanie Międzyszkolnego Projektu Edukacyjnego "Gdynia moje miasto-okno na świat". Była to już XI edycja tego przedsięwzięcia,które każdego roku cieszy się sporym zainteresowaniem uczniów gdyńskich szkół. Miło nam poinformować, że i w tym roku uczniowie IX Liceum Ogólnokształcacego znaleźli się wśród nagrodzonych. Kacper Sędor z klasy IC w kategorii "Poezja śpiewana" zajął II miejsce piosenką o Gdyni, do której ułożył słowa i skomponował muzykę. Klaudia Sobiechowska również z klasy IC została doceniona jako autorka fotografii ukazującej ulicę Świętojańską nocą i zajęła w tej kategorii III miejsce. Serdecznie gratulujemy.

Logo1

proj edu luneta 4