Nasi lekkoatleci na Licealiadzie Młodzieży Szkolnej w Chojnicach

31 maja br. w Chojnicach odbył się Finał Wojewódzki XVI Licealiady Młodzieży Szkolnej w Indywidualnej Lekkiej Atletyce. Do reprezentacji Gdyni zakwalifikowało się czworo naszych uczniów:Patrycja Paszkowska tegoroczna absolwentka w  biegu na  100m i w sztafecie 4x 100m dziewcząt,  Maciej Bielas tegoroczny absolwent w rzucie oszczepem, Roksana Bona z kl. I c w  pchnięciu kulą oraz Marcin Snopek z kl. I c  w pchnięciu kulą.
Patrycja Paszkowska w zespole z gdyniankami zdobyła złoty medal w biegu sztafetowym 4x 100m. Roksana Bona w pchnięciu kulą zajęła IX miejsce, a Marcin Snopek osiągnął życiowy wynik, pchając kulą na odległość 12,90 m i zajmując VII miejsce. Wszystkim uczniom  bardzo gratulujemy.

Logo1

proj edu luneta 4