Doskonałe wyniki uczniów "Dziewiątki" w Mistrzostwach Gdyni Szkół Ponadgimnazjalnych w Sportach Siłowych

Dnia 1 marca w sali sportowej CKZiU nr 2 na Obłużu odbyły się Mistrzostwa Gdyni Szkół Ponadgimnazjalnych w Sportach Siłowych. W zawodach tych znakomicie spisali się reprezentanci naszej szkoły zajmując I miejsce i zdobywając tytuł drużynowego Mistrza Gdyni oraz dwa medale w konkurencjach indywidualnych. I tak srebrny medal w dwuboju siłowym wywalczył Marek Kurowski z klasy III F, a brązowy medal w wyciskaniu sztangi w rywalizacji dziewcząt zdobyła jego koleżanka klasowa Weronika Brandys.

Pozostali nasi reprezentanci to: Agnieszka Licau, Sebastian Cierluk i Jan Myszka z kl. III D oraz Damian Charemski z kl. III F i Damian Smakosz z kl. II C. Wszyscy oni, choć nie zajęli medalowych pozycji w swoich konkurencjach, zaprezentowali się bardzo dobrze, a suma zdobytych przez nich punktów pozwoliła nam odnieść tak wielki sukces.

Maciej Ptaszyński

Logo1