W międzyszkolnym konkursie literacko-historycznym "Stulecie Niepodległej" całe podium dla "Dziewiątki"

Dnia 14 grudnia uczniowie klasy II a pojechali do XIV LO w Gdyni na ogłoszenie wyników międzyszkolnego konkursu literacko-historycznego „Stulecie Niepodległej”. Ceremonię rozdania nagród poprzedziła prelekcja, którą poprowadziło dwóch nauczycieli historii oraz profesor z Uniwersytetu Gdańskiego. Uczniowie, po krótkim wprowadzeniu, mogli zadawać pytań i chętnie z tego korzystali, dzięki czemu doszło do interesującej dyskusji.

Następnie miało miejsce ogłoszenie wyników i rozdanie nagród. Pierwsze miejsce w konkursie zajęła Magdalena Górniak z naszej szkoły, drugie Michał Lubiejewski - również z naszej szkoły, a trzecie Jakub Majchrowski, także z IX LO. Tym samym nasza szkoła zajęła w tym konkursie całe podium. Gratulacje!

Michał Lubiejewski, klasa IIa
Opiekun – Maria Banasik