Mistrzostwa Gdyni w sportach siłowych

15 marca w hali CKZiU nr 2 w Gdyni odbyły się Mistrzostwa Szkół Ponadgimnazjalnych w Sportach Siłowych. Zawody składały się z trzech części: najpierw w wyciskaniu sztangi w pozycji leżącej na ławeczce rywalizowały dziewczęta, później w tej samej konkurencji chłopcy, a na koniec do walki przystąpili chłopcy w dwuboju siłowym (wyciskanie plus martwy ciąg).

Łączna punktacja za wyniki osiągnięte we wszystkich tych częściach decydowała o końcowej klasyfikacji drużynowej szkół.Nasi reprezentanci spisali się bardzo dobrze zajmując trzecie miejsce i zdobywając brązowe medale mistrzostw.

Wszyscy wykazali się ogromną ambicją i wolą walki. Ale niewątpliwie gwiazdą zespołu był Kajetan Nakonieczny z klasy II g, który startując w dwuboju zajął drugie miejsce i do brązowego medalu w drużynie dołożył srebrny medal w klasyfikacji indywidualnej.

Wszystkim naszym reprezentantom gratulujemy sukcesu i dziękujemy za sportową postawę.

W mistrzostwach naszą szkołę reprezentowali:

Nela Nazarowa z kl. I e i Natalia Wołcz z kl. II a

uczniowie klasy Id: Patryk Pyż, Marcin Kochanek i Daniel Godlewski