Gala finałowa międzyszkolnego projektu edukacyjnego "Gdynia, moje miasto - okno na świat

11 kwietnia w CKUiZ nr 1 odbyła się gala finałowa projektu edukacyjnego „Gdynia, moje miasto – okno na świat”. Na uroczystości spotkali się wszyscy zwycięzcy i wyróżnieni w wielu kategoriach konkursowych uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Wśród odbierających narody nie zabrakło uczniów „Dziewiątki”. Mariusz Lasoń z kl. IIa – za II miejsce w Konkursie Wiedzy o Gdyni, Dagmara Marciniak z kl. IE – za  wyróżnienie w Konkursie „Mowa na cześć Gdyni" oraz grupa uczniów z klasy IA : Karolina Pastwa, Patrycja Tybus, Weronika Kościów, Mateusz Czarny i Mateusz Trzebiatowski –  za wyróżnienie w Konkursie -  Gra Miejska.
Gratulujemy!

Logo1