Sukces pływaków z "Dziewiątki" na Sztafetowych Mistrzostwach Gdyni w pływaniu

W dniu 8.01.2014r. na pływalni Zespołu Szkół nr 7 w Gdyni odbyły się Sztafetowe Mistrzostwa Gdyni Szkół Ponadgimnazjalnych w pływaniu.
IX LO wystawiło reprezentacje we wszystkich pięciu konkurencjach.
Sztafeta dziewcząt w składzie: Zuzanna Rogińska, Wiktoria Kłys, Dominika Winiarska oraz Anna Budzyńska zwyciężyła w stylu zmiennym.

Również na pierwszym miejscu uplasowała się sztafeta mieszana w stylu dowolnym płynąc w kolejności: Dominika Winiarska, Jakub Urban, Zuzanna Rogińska, Bartosz Ogórek.

Na czwartym miejscu wyścig w kategorii 4x 50m stylem dowolnym zakończyła drużyna żeńska w składzie: Aleksandra Ćwiklińska, Malwina Pryputniewicz, Anna Budzyńska, Wiktoria Kłys. Panowie na tym dystansie zajęli VIII miejsce: Bartosz Ogórek, Grzegorz Talar, Karol Tuszer, Jakub Urban. Ostatnią sztafetą, która reprezentowała naszą szkołę była sztafeta 4 x 50m stylem zmiennym w składzie: Jędrzej Bernaciak, Szymon Rudzki, Tomasz Kuźniarz, Mikołaj Borcowski. Panowie zajęli IX miejsce w swojej konkurencji. Rezerwę na zawodach stanowili : Patrycja Kacprowicz oraz Jakub Gilis, którym bardzo serdecznie dziękuję za obecność.
Bardzo ambitna postawa naszych uczniów oraz wysokie wyniki uzyskane podczas zawodów zaowocowały zdobyciem II miejsca w klasyfikacji łącznej Mistrzostw Gdyni w pływaniu.
Wszystkim zawodnikom bardzo dziękujemy za zaangażowanie i wysiłek włożony w wyścigi oraz gratulujemy sukcesów!
Opiekun: Katarzyna Szeleźniak-Białkowska

Logo1