Miło mi poinformować, że dnia 18 marca 2014 uczniowie:
- Patrycja Kałęka
- Aneta Mirkiewicz
- Mateusz Furtak
- Jeremi Rychalski
- Daniel Wojewski
awansowali do II etapu - półfinału regionalnego XIV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Językowego "Pokaż nam język" dla szkół ponadgimnazjalnych.

I etap konkursu odbył się w dniach 5-13 marca. Przystąpiło do niego 68 uczniów naszej szkoły. Kolejny etap odbędzie się 28 marca br. w Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku.

Gratulacje! Powodzenia w kolejnym etapie!
Dziękuję wszystkim uczniom za udział w konkursie życząc sukcesu w kolejnej edycji "Pokaż nam język"

Inga Ziółkowska - Przewodnicząca Szkolnej Komisji Konkursu

Organizatorem konkursu są Wyższe Szkoły Bankowe w Polsce, które gwarantują zwycięzcom etapu ogólnopolskiego indeksy z opłaconym czesnym za I rok studiów oraz atrakcyjne nagrody rzeczowe. Liczni sponsorzy, patroni merytoryczni, honorowi i medialni potwierdzają zasadność wielkiej popularności tego konkursu wśród polskich szkół ponadgimnazjalnych. W ubiegłym roku wzięło udział ponad 600 szkół.