W minioną sobotę 12 kwietnia 2014r. w Zespole Sportowych Szkół Ponadgimnazjalnych w Gdyni zakończyła się dwudniowa XIV edycja giełdy szkół ponadgimnazjalnych. Kilka tysięcy gdyńskich gimnazjalistów mogło zapoznać się z zasadami rekrutacji i ofertą nauczania swoich przyszłych szkół. Naszą szkołę profesjonalnie reprezentowali obecni pierwszoklasiści, którzy doskonale znali zasady rekrutacji i umieli rzeczowo odpowiedzieć na wszystkie pytania. Dziękujemy uczennicom Katarzynie Rzepce, Paulinie Stryczyńskiej z klasy Ic, Paulinie Demkowskiej, Karolinie Kleisa z klasy I a, Aleksandrze Lietza, Paulinie Romanowskiej z klasy I e oraz Alicji Małydze z klasy I b i Dominice Denisiuk z klasy I d . Nad całością czuwali nauczyciele: Anna Krause, Inga Ziółkowska, Magdalena Tężycka i Krzysztof Brodziński.

W ramach promocji naszego Liceum  uczniowie:  Katarzyna Rzepka, Paulina  Stryczyńska, Aleksandra Lietza, Adam Labuhn, Jakub Rogal i Adrian  Segin  pod opieką p. Magdaleny Tężyckiej odwiedzili Gimnazjum nr 17 w  Gdyni, gdzie zaprezentowali ofertę edukacyjną szkoły, prowadzone przez szkołę projekty  i opowiedzieli o ciekawych wydarzeniach z życia szkoły.