Szanowni Kandydaci!!!

Od dnia 26 czerwca do dnia 10 lipca składanie kopii świadectw w godzinach 10.00-15.00

(zgodnie z terminem systemu Nabór Pomorze).

Uprzejmie prosimy o zachowanie obowiązujących procedur bezpieczeństwa związanych z koniecznością zapobiegania rozprzestrzeniania się koronawirusa.

W dniu 20.11.2014 r. odbyła się druga w tym roku szkolnym ambulansowa akcja poboru krwi w naszym Liceum. Nadzór nad całością akcji sprawował Przewodniczący Rejonowej Rady HDK PCK Gdynia-Sopot Andrzej Blok. Ze strony IX LO nadzór sprawowali nauczyciele Leszek Sobieraj i Daniel Czech. Chęć oddania krwi zgłosiło 23 pełnoletnich uczniów. Personel medyczny obsługujący pobór zakwalifikował 12 osób, które oddały 5400 ml krwi. Łącznie w dwóch akcjach 1 października i 20 listopada uczniowie Liceum oddali 9,900 ml krwi.