Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego

4 grudnia z okazji Mikołajkowego Turnieju Tenisa Stołowego gościliśmy uczniów z IV Liceum Ogólnokształcącego w Gdyni.  Celem imprezy była integracja młodzieży oraz rywalizacja sportowa i wspólna zabawa. W  turnieju  wzięło  udział  45 uczniów, w tym 15 uczniów z IV LO. Mecze zostały  rozegrane w dwóch kategoriach -  dziewcząt i chłopców.

Wśród dziewcząt najlepsza okazała się uczennica IV LO Ewa Dąbrowska...

II miejsce zajęła Justyna Hewelt również z IV LO, a  na III miejscu uplasowała się Nadia Basińska z IX LO z kl. III e.

W kategorii chłopców uczniowie "Dziewiątki" nie dali szans kolegom z IV LO.  Tytuł Mistrza z zeszłego roku obronił Dawid Bużan z kl. II  d, II miejsce zajął Oscar Morgiante z kl. II c, a III miejsce zajął Rafał Witczak  z kl. I d.

Mecze sprawnie sędziowali: Sara Lubner, Agnieszka Kupska, Łukasz Ptach, Mateusz  Nowy z kl I b,  Alicja Małyga z kl. III b,  Natalia Faszcza z kl I a i Dawid Mroszczyk z kl. I a. Dziękujemy!

Maks Matusewicz z kl. I b zadbał o oprawę muzyczną, czym wzmocnił sympatyczną atmosferę sportowej imprezy.

Nagrody ufundowała Rada Rodziców.

Magdalena Konecka-Tężycka

Logo1