Konkurs kolęd i piosenek Bożonarodzeniowych

I znowu sukces.

To już kolejna edycja Szkolengo Konkursu Kolęd, dzięki której kolejne roczniki  naszych  uczniów integrują się wspólnie śpiewając, tańcząc i wymyślając fantastyczne stroje. W tym roku ta niepowtarzalna impreza odbyła się 18.12.2015 i dzięki zaangażowaniu klas pierwszych mogła oczarować widzów i jury swoją kreatywnością.

Mnogość pomysów na strój i aranżację sceniczną  oraz śpiew nie tylko w języku angielskim, ale również niemieckim, rosyjskim, hiszpańskim, a nawet kaszubskim pokazały wysoki poziom artystyczny.

Tegoroczny Konkurs postawił   jury przed  bardzo trudną decyzją. Do tej pory to się nie zdarzyło!  Po bardzo burzliwych obradach jury wydało werdykt, gdzie zwycięzców było wielu.

Przyznano dwie pierwsze nagrody klasom Ia i Ib, a klasy Ic i Id zajęły równorzędne drugie miejsce.

Gratulujemy!!!

W tym roku każda klasa miała również swojego LIBERO, a wśród nich jury wyłoniło i nagrodziło najciekawszych. Pośród elfów, choinek, mikołajów, aniołków i innych intrygujących postaci zauważono: z klasy Ia balerinę i saksofonistkę. Z klasy Ib urzekł wszystkich bałwanek. Z klasy Ic Marylin Monroe z osobistym biurem ochrony, a z klasy Id człowiek- choinka.

Dziękujemy Wam za  zdrową rywalizację, a przede wszystkim za wspólną zabawę w tej wyjątkowej, świątecznej atmosferze. Niech wszystkie Wasze uśmiechy będą płatkami śniegu, którego tak teraz brakuje. Wierzymy, że w nowym miejscu i w nowych murach bedzie to nadal ekscytujący Konkurs.

Organizatorzy: Inga Ziółkowska, Sylwia Ratajczyk, Ewa Majewska, Samorząd Uczniowski.

Zredagowała: I.Ziółkowska

Logo1