Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2018/2019

w IX LO odbędzie się w środę 19 czerwca o  godzinie 10.00

Msza św. na zakończenie roku szkolnego

19 czerwca w środę o g. 9.00

w Kościele p.w.Matki Bożej Bolesnej w Orłowie, ul. Zawackiego 4

23.05.2016  grupa gimnazjalistów z gdyńskich gimnazjów wzięła udział w I edycji konkursu Oko w Oko z Pracodawcą. Młodzież wysłuchała dwóch mini wykładów wygłoszonych przez zaproszonych ekspertów: Panią Paulinę Marwińską zastępczynię redaktora naczelnego pisma Dolce Vita i Pana Pawła Korzeneckiego dyrektora marketingu w Profit Plus  – absolwentów naszej szkoły. Uczestnicy konkursu wzięli również udział w grze symulacyjnej.

W trakcie realizacji zadań wykazali się cechami i umiejętnościami pożądanymi na rynku pracy. Było to dla nich ciekawe doświadczenie a eksperci byli pod wrażeniem ich wiedzy i pomysłowości. Uczestnicy oprócz dyplomów i nagród książkowych zostali zaproszeni do redakcji czasopisma Dolce Vita .  Mamy nadzieję, że konkurs ten wpisze się na stałe w harmonogram konkursów IX LO w  Gdyni. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych za rok.

Danuta Paszak, Dorota Twarowska