Udział uczniów naszej szkoly w projekcie edukacyjnym DRAMAT W SZKOLE w ramach Festiwalu Polskich Sztuk Współczesnych R@port 2016

Uczniowie klasy 1 A i 2 A po wylosowaniu jednej z 5 sztuk startujących w konkursie Gdyńskiej Nagrody Dramaturgicznej przygotowali swoją 20-minutową inscenizację na podstawie tejże sztuki i wystawili ją na deskach Teatru Miejskiego w Gdyni we wtorek 24 maja. W konkursie startowało 5 szkół średnich. W realizacji przedstawienia pomagali grupie Mariusz Żarnecki ( warsztaty aktorskie w teatrze ) oraz Dorota Twarowska i Wojciech Kulling. "Sprawa Gorgonowej" Jolanty Janiczak była dla grupy nie lada wyzwaniem. Udział w tym projekcie był dla naszej młodzieży ogromnym doświadczeniem i przysporzył wiele satysfakcji. Sztuka bardzo się podobała, opinie były przychylne. Za rok grupa znowu weźmie udział w konkursie.

Logo1

proj edu luneta 4