Projekt siłownia

Drodzy uczniowie, nauczyciele, rodzice,

udało się zaadaptować stare, brudne i bezuzyteczne  pomieszczenie magazynowe na siłownię.  Brud mocno się zagnieździł i na pewno pamięta lata 70 - te ubiegłego wieku. Dzięki wsparciu finansowemu rodziców i wytrwałej pracy uczniów uzyskaliśmy dodatkowe miejsce do ćwiczeń. Kilka dni potrzebowali uczniowie, aby wynieść niepotrzebne sprzęty, okryć wszystko folią i rozpocząć malowanie.

To, czego dokonali, zasługuje na uznanie całej społeczności uczniowskiej.

Poświęcając swój czas pokazali, że gotowi są zrobić coś pożytecznego dla nas wszystkich.

Z całego serca dziękuję uczennicom z klasy I d  Kamili Pierzga, Weronice Małek za niespożyte siły i energię przy malowaniu ścian i myciu okien, Patrycji  Sudoł, Weronice Stenzel, Ani Baranowskiej, Paulinie Lademann, Weronice Jaszczuk, Klaudii Szymoniak z klasy II f za sprawne przygotowanie pola działań, malowanie i mycie okien, Tomaszowi Federczykowi i Dorianowi Ćwiklińskiemu z klasy II f za wyniesienie zbędnych rzeczy  z siłowni, uczniom klasy II b Kindze Burczyk, Magdzie Sikorskiej, Sarze Lubner, Julii Kufta, Maksymilianowi Matusewiczowi, Kacprowi Gartmeier, Mateuszowi Nowemu, Rafałowi Sobierajowi, Piotrowi Kowalczykowi, Marcinowi Franciszczakowi i Adamowi Lisowi za dokładne i sumienne sprzątanie po malowaniu. Podziękowania kieruję również do naszych Pań sprzątających, które dokończyły dzieło.

Magdalena Tężycka

Logo1