"Dziewiątka" w Mistrzostwach Gdyni Szkół Ponadgimnazjalnych w siłowaniu na rękę

Dnia 15 grudnia 2016 r. w ZSCHiE odbyły się XVI Mistrzostwa Gdyni w  Siłowaniu na rękę. Reprezentanci naszej szkoły w składzie Weronika Brandys, Ewelina Dadek, Damian Chamerski ,Marek Kurowski, Paweł Rypel z kl. III F oraz Ewa Dąbrowska z kl. II F  i Eryk Jachimski z kl. III E wywalczyli drużynowo III miejsce w rywalizacji szkół ponadgimnazjalnych.
 
 
 
Indywidualnie medale zdobyli Ewa Dąbrowska i Damian Chamerski -srebro, a Ewelina Dadek- brąz.
Każdy z naszych uczniów swoimi walkami zdobywał punkty do klasyfikacji drużynowej, co zaowocowało sukcesem i pozwoliło  szkole zgromadzić kolejne punkty do klasyfikacji ogólnej sportu szkolnego na ten rok Gratulujemy !!!
opiekun drużyny :Dorota Szatrowska
 
 
 
 

 
 
 
 
 

Logo1

proj edu luneta 4

Wydarzenia

Sport

Biblioteka

Dkf

Caritas

ZajeciaPoz

Wym

Wsp

GSF

Przydatnelinki

Zamowienia publiczne

Bip