Sukces uczniów IX LO w Drużynowych Biegach Przełajowych

30 marca w parku Kolibki w Orłowie odbyły się mistrzostwa gdyńskich szkół w drużynowych biegach przełajowych. W kategorii szkół ponadgimnazjalnych uczestniczyły nasze drużyny dziewcząt i chłopców. Zawody odbyły się w formule rywalizacji indywidualnej, jednakże finalnie klasyfikowano drużyny (w tym przypadku szkoły) na podstawie sumy miejsc zajętych przez sześcioro uczniów reprezentujących szkołę.

 

 

Drużyna chłopców w składzie: Konrad Białas I C, Maciej Zera 1 C, Mikołaj Misztal 1 B, Krzysztof Grzonkowski 2 C, Olaf Stumski 2 B, Paweł Rypel 3 F zdobyła 3 miejsce.

Dziewczęta startujące w składzie: Agnieszka Makowska 1 E, Agata Grabas 1 G, Dagmara Penkowska 1 G, Wiktoria Zduńczyk 1 D, Wiktoria Gajtkowska 3 E, Jagoda Błaszkowska 3 E zajęły 5 miejsce.

Indywidualnie najwyższe lokaty zajęli: wśród dziewcząt Wiktoria Gajtkowska - 8 miejsce, zaś wśród chłopców Konrad Białas 7 miejsce. Gratulacje dla naszych drużyn, które potwierdziły swoje miejsca w ścisłej czołówce gdyńskich szkół.   

opiekun Marcin Góralski