Uczniowie "Dziewiątki" w Madrycie

Od 26 marca do 1 kwietnia 2017 roku w Madrycie odbyła się pierwsza edycja projektu „Descubriendo español” („Odkrywając hiszpański”). Uczennice naszej szkoły odkrywały tajniki stolicy Hiszpanii, nie tylko w małych, pełnych uroku uliczkach, ale również w Muzeum Prado, Pałacu Królewskim, Bibliotece Narodowej i w Parku Retiro. Podczas codziennych zajęć z zapałem uczyły się języka, aby z coraz większą swobodą porozumiewać się z członkami rodziny goszczącej oraz młodzieżą z Colegio Las Rosas.

Kontakt z żywym językiem hiszpańskim, kulturą i zwyczajami był nieocenionym doświadczeniem i  wspaniałym przeżyciem.

Tydzień w Madrycie minął w mgnieniu oka, ale pozostawił wspomnienia i nowe znajomości, stał się początkiem planów i ambitnych  postanowień. Zapraszamy na wspomnienia z nutką nostalgii.

Gabriela Reclaw Danuta Paszak