W Dniu Otwartym...

…odwiedziło nas wielu gimnazjalistów, którzy intensywnie już myślą o tym, które liceum wybrać. Z zaciekawieniem oglądali szkołę, wypytując  oprowadzających ich uczniów z Samorządu Szkolnego o wszystko, co związane jest z „Dziewiątką”. Interesowało ich, jak wygląda codzienne życie w IX LO i co dzieje się w nim ciekawego, jakie są profile klas i jacy nauczyciele w nich uczą….

W salach i na  korytarzach wiele się działo: były  filmy, prezentacje multimedialne, quizy i konkursy z nagrodami, wystawy, gry edukacyjne ... wszędzie okraszone słodkościami i życzliwym uśmiechem. Mamy nadzieję, że wielu z tych, którzy  7  kwietnia przemierzali długie korytarze budynku przy Orłowskiej 57, uzna  "Dziewiątkę" za szkołę swojego pierwszego wyboru.

Barbara Buller