Komunikat do uczniów i rodziców

25 i 26 kwietnia przewidziana akcja strajkowa nauczycieli

Wszelkie zmiany będziemy podawać na bieżąco na stronie internetowej naszej szkoły.

26 kwietnia o g. 10.00  odbędzie się rozdanie świadectw maturzystom
przez wychowawców
w wyznaczonych salach lekcyjnych.

Prosimy o zwrot książek do biblioteki i kluczyków do szafek.

Wcześniej o g. 9.00 zostanie odprawiona Msza św. w intencji maturzystów
w kościele pod wezwaniem Matki Boskiej Bolesnej
w Orłowie.

z poważaniem

Wiesława Krysztofowicz

dyrektor IX Liceum Ogólnokształcącego w Gdyni

Informujemy, że Dzień Otwarty Szkoły

zaplanowany na 26 kwietnia 2019 r. nie odbędzie się

W roku szkolnym 2016/2017 nasza szkoła zawarła umowę o współpracy naukowej z Uniwersytetem Gdańskim. Dzięki temu, młodzież korzysta od ubiegłego roku z możliwości udziału w warsztatach, spotkaniach i wykładach prowadzonych przez pracowników gdańskiej uczelni. W bieżącym roku szkolnym, młodzież uczęszczająca na przedmiot filozofia w wymiarze rozszerzonym, weźmie udział w projekcie W szkole Sokratesa.
Najbliższe spotkanie już 26 września od godziny 14:15 w siedzibie VI LO w Gdyni. Zajęcia na temat nauczania sofistów (14:15 – 15:45) oraz podstaw logiki (16:00 – 17:30) poprowadzi Pani mgr Krystyna Bembennek.
Osoby, które chciałaby dołączyć do projektu, mogą skontaktować się w tej sprawie z Marią Łojek-Kurzętkowską, nauczycielką filozofii.