Komunikat do uczniów i rodziców

25 i 26 kwietnia przewidziana akcja strajkowa nauczycieli

Wszelkie zmiany będziemy podawać na bieżąco na stronie internetowej naszej szkoły.

 

26 kwietnia o g. 10.00  odbędzie się rozdanie świadectw maturzystom
przez wychowawców 
w wyznaczonych salach lekcyjnych.

 

Prosimy o zwrot książek do biblioteki i kluczyków do szafek.

 

Wcześniej o g. 9.00 zostanie odprawiona Msza św. w intencji maturzystów
w kościele pod wezwaniem Matki Boskiej Bolesnej
w Orłowie.

 

z poważaniem

Wiesława Krysztofowicz

dyrektor IX Liceum Ogólnokształcącego w Gdyni

     Informujemy, że Dzień Otwarty Szkoły

zaplanowany na 26 kwietnia 2019 r. nie odbędzie się

W piątek 1 grudnia w naszej szkole odbył się turniej tenisa stołowego. Uczniowie jak co roku startowali w dwóch  kategoriach dziewcząt i chłopców. Spośród  dziewcząt najlepsza okazała się Wiktoria Płocka z kl. II f, tuż za nią na II miejscu Zosia Muchowska z kl. I e, a III miejsce przypadło w udziale Roksanie Dawidowskiej z kl. II b. Wśród chłopców I miejsce zajął Kacper Dobrzeniecki z kl. I a, II miejsce zajął Maciej Lassin z kl. II c,  III miejsce Krzysztof Licbarski z kl. I a.

Dziękujemy Oliwii Sobczuk, Maksowi Manikowskiemu z kl. Ie, Mai Murawskiej, Pawłowi Lekowskiemu z kl. I d, Julii Niesyn i  Łukaszowi Włodarczykowi z kl. II a oraz Emilii Keslinke, Marzenie Toczko i Jerzemu Dudzie z IIc za profesjonalne  sędziowanie  turnieju. 
Podziękowania kierujemy również do Zuzi Borsuk, Agaty Urbaniak, Martyny Kulwińskiej, Gracjana Kulpy, Amelii Morek, Ani Maze, Oli Koleśnik za upieczenie pysznych ciast, a Agacie Wróbel za oprawę muzyczną zawodów. Rada Rodziców, jak zawsze, wsparła finansowo nasze dowody uznania dla zwycięzców - dziekujemy.

Wiktoria Płocka, Zosia Muchowska, Kacper Dobrzeniecki i Maciej Lassin będą reprezentować szkołę na Mistrzostwach Szkół Ponadgimnazjalnych w tenisie stołowym. Gratulujemy! 
Magdalena Tężycka