Komunikat do uczniów i rodziców

25 i 26 kwietnia przewidziana akcja strajkowa nauczycieli

Wszelkie zmiany będziemy podawać na bieżąco na stronie internetowej naszej szkoły.

26 kwietnia o g. 10.00  odbędzie się rozdanie świadectw maturzystom
przez wychowawców
w wyznaczonych salach lekcyjnych.

Prosimy o zwrot książek do biblioteki i kluczyków do szafek.

Wcześniej o g. 9.00 zostanie odprawiona Msza św. w intencji maturzystów
w kościele pod wezwaniem Matki Boskiej Bolesnej
w Orłowie.

z poważaniem

Wiesława Krysztofowicz

dyrektor IX Liceum Ogólnokształcącego w Gdyni

Informujemy, że Dzień Otwarty Szkoły

zaplanowany na 26 kwietnia 2019 r. nie odbędzie się

28 lutego o godzinie15:30 odbył się "wieczorek poetycki"(Tak, wieczorek o 15 :)   Dziękujemy wszystkim uczestnikom za poruszające występy muzyczne oraz wspaniałe recytacje wierszy w językach niemieckim i francuskim. Mieliśmy okazję zobaczyć wielu utalentowanych uczniów naszej szkoły. Poznajcie więc naszych wspaniałych uczestników: Daria Mazur, Monika Jaroszewska, Amina Woźniak, Agnieszka Kamińska, Nikola Marciniak, Jakub Terebus, Monika Jaroszewska, Maja Jahnz, Damian Schenk, Beata Graban, Aleksandra Koleśnik, Maria Czuwik oraz Kacper Sędor.

Wielkie podziękowania należą się również organizatorkom: pani Katarzynie Nozdrzykowskiej, pani Krystynie Nowickiej-Nozdryń oraz pani Edycie Delekta za świetną organizacje i niezapomniany klimat (przy kwiatach, ciastkach i świecach :)
Warto jeszcze podziękować wszystkim osobom, które pomogły paniom w organizacji tego wydarzenia. Zapraszamy wszystkich w przyszłym roku!
Kamila Drygała