Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2018/2019

w IX LO odbędzie się w środę 19 czerwca o  godzinie 10.00

Msza św. na zakończenie roku szkolnego

19 czerwca w środę o g. 9.00

w Kościele p.w.Matki Bożej Bolesnej w Orłowie, ul. Zawackiego 4

Przed gimnazjalistami ważny czas: po pierwsze - testy, po drugie - wybór szkoły średniej. Ostatnie dni przed sprawdzianem wiedzy dzielą między powtórki i odwiedzanie szkół średnich w poszukiwaniu tej najlepszej dla siebie. 13 kwietnia "Dziewiątka" otworzyła swoje podwoje dla wszystkich, którzy chcieli porozmawiać z jej uczniami i nauczycielami, obejrzeć gabinety, poczuć klimat tego miejsca.

Dla gości przygotowano quizy, konkursy, prezentacje projektów edukacyjnych oraz ... przeróżne słodkości. Dzień Otwarty okazał się bardzo udany. Odwiedziło nas wielu gimnazjalistów i mamy nadzieję spotkać się z nimi we wrześniu w Dniu Integracji uczniów klas pierwszych.

Uczennice klasy II a Wiktoria Cyglicka, Angelika Krzykawska, Wiktora Mozala oraz Klaudia Smolak z III a uatrakcyjniły Dzień Otwarty krótkimi układami tanecznymi w stylu dancehall. Choreografię do jednego układu ułożyła Witkoria Cyglicka.