Tradycyjnie tuż przed świętami Bożego Narodzenia, 19.12.2013 roku, odbył się Koncert Kolęd czyli konkurs piosenki świątecznej w językach obcych. Jak co roku klasy pierwsze zaprezentowały swoje umiejętności wokalne, językowe i aktorskie. Klasy przygotowały bogate programy, w których występowały zarówno całe zespoły klasowe jak i soliści. W programie Koncertu obok przeglądu klas pierwszych znalazła się prezentacja multimedialna ubiegłorocznych zwycięzców - klasa IIe. Całą uroczystość prowadziła uczennica klasy IIe Natalia Lademan. W jury zasiedli przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego, przedstawiciele klasy IIe oraz nauczyciele języków obcych.

Jury przyznało nagrody klasowe i indywidualne biorąc pod uwagę stopień opanowania tekstu, poprawność językową, walory artystyczne oraz scenografię:
I miejsce - klasa Id, nagroda indywidualna - Aleksander Kuling
II miejsce - klasa Ib, nagroda indywidualna - Patrycja Paszkowska
III miejsce - klasa Ia nagroda indywidualna - Jakub Rogal
IV miejsce - klasa Ie nagroda indywidualna - Maciej Buszman
V miejsce - klasa Ic nagroda indywidualna - Mc Święty
Uczestnicy konkursu zostali obdarowani nagrodami ufundowanymi przez Radę Rodziców.

Organizatorzy: Inga Ziółkowska, Danuta Paszak, Dorota Twarowska