Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2018/2019

w IX LO odbędzie się w środę 19 czerwca o  godzinie 10.00

Msza św. na zakończenie roku szkolnego

19 czerwca w środę o g. 9.00

w Kościele p.w.Matki Bożej Bolesnej w Orłowie, ul. Zawackiego 4

W dniach 12-17 listopada trzy nauczycielki naszej szkoły odwiedziły Turcję w ramach programu ERASMUS+ My Career Steps. W liceum ogólnokształcącym PRAL w Adanie...

Danuta Paszak, Katarzyna Pucyło i Magdalena Wojculewicz-Grabowska pracowały wraz z przedstawicielami innych szkół z Turcji, Rumunii, Włoch i Wielkiej Brytanii, biorących udział w projekcie nad zaplanowaniem poszczególnych etapów programu. Nasi tureccy partnerzy z liceum PRAL przyjęli nas bardzo serdecznie zapewniając znakowmite warunki pracy i ciekawy program kulturalno-krajoznawczy. Miałyśmy okazję poznać turecką szkołę, porozmawiać z tamtejszymi nauczycielami i uczniami, spróbować lokalnej kuchni, a także podziwiać bajkowe krajobrazy Kapadocji. Kolejne spotkanie w ramach projektu odbędzie się w lutym w mieście Oradea w Rumunii.

Katarzyna Pucyło