Rodziców uczniów przyjętych do klas pierwszych IX Liceum zapraszamy na spotkanie z Dyrekcją i wychowawcami 29 sierpnia o godzinie 17.00

spotkanie odbedzie się w auli szkoły

Harmonogram rozpoczęcia roku szkolnego 2022/2023

w dniu 1 września 2022

Rozpoczęcie roku szkolnego rozpoczynamy apelem na dziedzińcu szkoły

o godzinie 9.00 apel dla klas : TRZECICH i CZWARTYCH

o godzinie 10.00 apel dla klas: PIERWSZYCH  i  DRUGICH

30 LAT MINĘŁO... JAK JEDEN DZIEŃ?

Miło nam przedstawić spot promocyjno-rocznicowy pt. "30 sekund na 30 lat".

Wykonanie: Karolina Ptaszyńska z klasy 3 E2 (fotografie), Maciej Muller z klasy 3 E1 (zdjęcia filmowe, montaż)
Na obchody 30-lecia naszego liceum zapraszamy w czerwcu!

W 80. rocznicę utworzenia tajnych struktur państwa polskiego  przy pomniku Armii Krajowej na Skwerze Kościuszki odbyła się uroczystość  z udziałem wojskowej asysty honorowej Marynarki Wojennej, władz, samorządowców, przedstawicieli gdyńskich szkół i przede wszystkim członków Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej. Nasza szkoła również upamiętniła tę ważną rocznicę, wystawiając poczet sztandarowy i oddając hołd wszystkim wezwanym w  Apelu Pamięci.