Rodziców uczniów przyjętych do klas pierwszych IX Liceum zapraszamy na spotkanie z Dyrekcją i wychowawcami 29 sierpnia o godzinie 17.00

spotkanie odbedzie się w auli szkoły

Harmonogram rozpoczęcia roku szkolnego 2022/2023

w dniu 1 września 2022

Rozpoczęcie roku szkolnego rozpoczynamy apelem na dziedzińcu szkoły

o godzinie 9.00 apel dla klas : TRZECICH i CZWARTYCH

o godzinie 10.00 apel dla klas: PIERWSZYCH  i  DRUGICH

30 LAT MINĘŁO... JAK JEDEN DZIEŃ?

Miło nam przedstawić spot promocyjno-rocznicowy pt. "30 sekund na 30 lat".

Wykonanie: Karolina Ptaszyńska z klasy 3 E2 (fotografie), Maciej Muller z klasy 3 E1 (zdjęcia filmowe, montaż)
Na obchody 30-lecia naszego liceum zapraszamy w czerwcu!

Klasy 1B2 oraz 1G2 - biologiczno-chemiczna oraz przyrodnicza, spędziły dwa dni (26.09-27.09.19) w Łapinie Kartuskim. Dzięki wielu formom aktywności na łonie natury prowadzonym przez profesjonalnych animatorów,  mieliśjmy możliwość bliżej się poznać i spędzić ciekawie czas. Najwięcej emocji wzbudził wieczorny bieg na orientację w lesie, podczas którego spotkaliśmy dziki!

Wspólne wykonywanie zadań nauczyło nas współpracy i słuchania siebie nawzajem. Traktowaliśmy wszystkie zadania jako zabawę, dlatego też w żadnej z konkurencji nie było przegranych. Możemy powiedzieć, że był to dobry i owocny dla nas czas.

tekst: P. Mońka 1B2 ; foto: G. Reclaw, N. Rój