Rodziców uczniów przyjętych do klas pierwszych IX Liceum zapraszamy na spotkanie z Dyrekcją i wychowawcami 29 sierpnia o godzinie 17.00

spotkanie odbedzie się w auli szkoły

Harmonogram rozpoczęcia roku szkolnego 2022/2023

w dniu 1 września 2022

Rozpoczęcie roku szkolnego rozpoczynamy apelem na dziedzińcu szkoły

o godzinie 9.00 apel dla klas : TRZECICH i CZWARTYCH

o godzinie 10.00 apel dla klas: PIERWSZYCH  i  DRUGICH

30 LAT MINĘŁO... JAK JEDEN DZIEŃ?

Miło nam przedstawić spot promocyjno-rocznicowy pt. "30 sekund na 30 lat".

Wykonanie: Karolina Ptaszyńska z klasy 3 E2 (fotografie), Maciej Muller z klasy 3 E1 (zdjęcia filmowe, montaż)
Na obchody 30-lecia naszego liceum zapraszamy w czerwcu!

7 października klasa 1c2 o profilu matematyczno- fizycznym wzięła udział w "Europejskim Dniu Kodowania". Zajęcia odbyły się w Zespole Szkolno - Przedszkolnym nr 2 w Gdyni i zostały przeprowadzone przez trenerów Apple z firmy Cortland. Celem warsztatów była nauka kodowania oraz rozwijanie myślenia krytycznego. Uczniowie korzystali ze Swift Playgrounds - aplikacji, w której sterowali bohaterami za pomocą prawdziwego kodu i od podstaw uczyli się kodowania, rozwiązując zadania.

K.Szeleźniak- Białkowska