Rodziców uczniów przyjętych do klas pierwszych IX Liceum zapraszamy na spotkanie z Dyrekcją i wychowawcami 29 sierpnia o godzinie 17.00

spotkanie odbedzie się w auli szkoły

Harmonogram rozpoczęcia roku szkolnego 2022/2023

w dniu 1 września 2022

Rozpoczęcie roku szkolnego rozpoczynamy apelem na dziedzińcu szkoły

o godzinie 9.00 apel dla klas : TRZECICH i CZWARTYCH

o godzinie 10.00 apel dla klas: PIERWSZYCH  i  DRUGICH

30 LAT MINĘŁO... JAK JEDEN DZIEŃ?

Miło nam przedstawić spot promocyjno-rocznicowy pt. "30 sekund na 30 lat".

Wykonanie: Karolina Ptaszyńska z klasy 3 E2 (fotografie), Maciej Muller z klasy 3 E1 (zdjęcia filmowe, montaż)
Na obchody 30-lecia naszego liceum zapraszamy w czerwcu!

Dnia 8 października br. na terenach leśnych przy stadionie Gdynia Arena odbyły się Mistrzostwa Gdyni Szkół Ponadgimnazjalnych w biegach przełajowych. Pogoda dopisała i szczęśliwie uniknęliśmy deszczu. W sportowych zmaganiach wzięło udział 10 reprezentacji dziewcząt i 13 reprezentacji chłopców z gdyńskich liceów. Pomimo determinacji i zaciętej walki do końca, naszym reprezentacjom nie udało się zdobyć medali. Zarówno dziewczęta jak i chłopcy zakończyli bieg na 5 miejscu.

Skład sztafety żeńskiej: J. Jaromin, K. Powarzyńska, H. Padalak, M. Majek, M. Zagożdżon, N. Kielińska, W. Zegarlicka, Z. Michalak, M. Mazurek, M. Pietroń, rezerwa: M. Kołaczek

Skład sztafety męskiej: N. Krutskykh, D. Betka, F. Strzelecki, D. Chorzelewski, H. Czajka, D. Białk, W. Weronko, K. Polański, N. Rogowski, J. Pomieczyński

rezerwa: M. Wojtowicz, F. Lewandowski

Gratulujemy obu reprezentacjom !

Magdalena Tężycka; Katarzyna Szeleźniak-Bialkowska