Rodziców uczniów przyjętych do klas pierwszych IX Liceum zapraszamy na spotkanie z Dyrekcją i wychowawcami 29 sierpnia o godzinie 17.00

spotkanie odbedzie się w auli szkoły

Harmonogram rozpoczęcia roku szkolnego 2022/2023

w dniu 1 września 2022

Rozpoczęcie roku szkolnego rozpoczynamy apelem na dziedzińcu szkoły

o godzinie 9.00 apel dla klas : TRZECICH i CZWARTYCH

o godzinie 10.00 apel dla klas: PIERWSZYCH  i  DRUGICH

30 LAT MINĘŁO... JAK JEDEN DZIEŃ?

Miło nam przedstawić spot promocyjno-rocznicowy pt. "30 sekund na 30 lat".

Wykonanie: Karolina Ptaszyńska z klasy 3 E2 (fotografie), Maciej Muller z klasy 3 E1 (zdjęcia filmowe, montaż)
Na obchody 30-lecia naszego liceum zapraszamy w czerwcu!

Inauguracja zajęć na Pomorskim College’u Medycznym odbyła się w tym roku w środę 23 października. Uczennica klasy 2B Magdalena Motycka odebrała podczas niej nagrodę - II miejsce w konkursie wiedzy z zakresu „Molecular Impact of Western Style Diet” zorganizowanym podczas tegorocznej Summer School.

Wykład inauguracyjny pod tytułem: "Mimiwirusy, nowa czy bardzo odległa filogenetycznie linia życia?" wygłosił prof. dr hab. n. med. Michał Wożniak, kierownik Katedry i Zakładu Chemii Medycznej GUM'ed. Zaczynamy nowy rok akademicki!

Małgorzata Turyn