Rodziców uczniów przyjętych do klas pierwszych IX Liceum zapraszamy na spotkanie z Dyrekcją i wychowawcami 29 sierpnia o godzinie 17.00

spotkanie odbedzie się w auli szkoły

Harmonogram rozpoczęcia roku szkolnego 2022/2023

w dniu 1 września 2022

Rozpoczęcie roku szkolnego rozpoczynamy apelem na dziedzińcu szkoły

o godzinie 9.00 apel dla klas : TRZECICH i CZWARTYCH

o godzinie 10.00 apel dla klas: PIERWSZYCH  i  DRUGICH

30 LAT MINĘŁO... JAK JEDEN DZIEŃ?

Miło nam przedstawić spot promocyjno-rocznicowy pt. "30 sekund na 30 lat".

Wykonanie: Karolina Ptaszyńska z klasy 3 E2 (fotografie), Maciej Muller z klasy 3 E1 (zdjęcia filmowe, montaż)
Na obchody 30-lecia naszego liceum zapraszamy w czerwcu!

Klub honorowych dawców krwi w IX LO we współpracy z fundacją DKMS przeprowadził w sobotę 26.10 na terenie CH Riviera drugą część akcji pod hasłem „101 dawców na 101. rocznicę odzyskania Niepodległości przez Państwo Polskie”.

Miała ona na celu pozyskanie jak największej liczby potencjalnych dawców krwiotwórczych komórek macierzystych. W ciągu dziesięciu godzin udało się zarejestrować 43 potencjalnych dawców.

W akcji rejestracji ofiarnie zaangażowali się następujący uczniowie i uczennice; Kamil Gracz, Wiktoria Pasiecznik, Paulina Siewert i Marianna Krauze (wszyscy z klasy III B), Rozalia Pijor z klasy II E, Marta Zwierska z klasy I G1 oraz Julia Kukowska i Agata z klasy IF1

Leszek Sobieraj